محل تبلیغات شما

<--306px-->
راه‌اندازی طوفان توییتری در حمایت از پناهجویان افغانستانی مقیم اندونیزیا ـ مجله‌ی اورال راه‌اندازی طوفان توییتری در حمایت از پناهجویان افغانستانی مقیم اندونیزیا ـ مجله‌ی اورال

راه‌اندازی طوفان توییتری در حمایت از پناهجویان افغانستانی مقیم اندونیزیا ـ مجله‌ی اورال

عده‌ای از کاربران شبکه‌های اجتماعی کارزار طوفان توییتری را به منظور همصدایی با مهاجران افغانستانی مقیم اندونیزیا راه‌اندازی می‌کنند.
مسوولان این کارزار زمان آغاز این طوفان توییتری را چنین تنظیم و اعلان کرده است:

#EndTo10yearsinLimbo"
به عنوان هشتگ کمپاین توییتری حمایت از مهاجرین اندونیزی انتخاب شده و قرار است روز سه شنبه ۱۴ دسامبر ساعت ۳:۰۰ بعد از ظهر به وقت واشنگتن ۸:۰۰ بعد از ظهر به وقت اروپای مرکزی ۷:۰۰ صبح به وقت سیدنی استرالیا، ساعات ۳:۰۰ شب به وقت جاکارتای اندونیزیا و ۱۲:۳۰ شب به وقت کابل از سراسر جهان در حمایت از تحصن و اعتراض مهاجرین گیرمانده در جهنم اندونیزی توییت کنیم."

گردانندگان این اعتراض انترنیتی از تمام کاربران می خواهند که با هم‌صدا شدن در این اعتراض مسوولیت انسانی‌شان را در برابر این پناهجویان به انجام رسانند. این پناهجویان افغانستانی از ۵ تا ۱۰ سال در اندونیزیا بی‌سرنوشت و بلاتکلیف مانده‌اند.

شایان ذکر است که مجله‌ی اورال در جهت انعکاس صدا و خواست این پناهجویان به صورت منظم و پی‌گیر گزارش‌هایی اعتراضات آنان را منتشر و همگانی کرده است.

مطالب بیشتری در این بخش